Ładowanie Wydarzenia

Teatralna Niedziela | Ślady na śniegu | Teatr Bajaderka

niedziela

10:00

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9

  • To wydarzenie minęło.
Cena: 18 zł

Serdecznie zapraszamy na zimowy spektakl, który wspaniale nastroi nas do zimowych zabaw i pomoże przetrwać chłodniejsze dni! Jak to zrobić z uśmiechem na ustach?

Para zaprzyjaźnionych bohaterów ulepionych ze śniegu – Bałwanki Puch i Buch, zabiorą nas w podróż po Lodowej Krainie, gdzie pokażą nam co się dzieje, kiedy zmienia się pogoda. Do kogo należą tajemnicze czarne ślady na śniegu? I dokąd nas zaprowadzą? Śnieżni bohaterowie z pomocą Pani Zimy przegonią smutek dobrą zabawą!

Bałwanki pokażą dzieciom wspaniałe, zimowe zabawy a także przeprowadzą prawdziwą bitwę na śnieżki! Kto wygra? Kto złapie więcej kul śniegowych i czyje będą największe? Dzieci nauczą się tańca bałwanków! Dobra zimowa zabawa gwarantowana!

 


BILETY (nowa cena: 18 zł) do kupienia od 2 lutego (piątek) od godz. 10.00 na www.biletyna.pl lub w kasie Ośrodka Kultury.
W przypadku wyprzedania biletów przez internet, nie będzie możliwości kupna biletu tuż przed spektaklem.

* dzieci do 2. roku życia wchodzą za darmo, ale siedzą na kolanach rodziców.

Zapraszamy

 

____________________

🗣️ Chcecie być na bieżąco z wydarzeniami, które organizujemy?

Proponujemy nasz bezpłatny  newsletter.

Zapisz się,  a nic Cię nie ominie. Można go też przesłać rodzinie i znajomym.

 

Jeśli jeszcze nie śledzisz nas Instagramie i Facebooku, a chcesz być na bieżąco, koniecznie to nadrób, tam zawsze są świeże informacje o naszych wydarzeniach przez nas organizowanych.