Kontakt

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9
05-530 Góra Kalwaria

tel. 503 928 337

biuro@kulturagk.pl

Pracownia modelarni

ul. Pijarska 1a
05-530 Góra Kalwaria

tel. 508 242 948
(od godziny 16:00)

Zakup biletów

Zakup biletów jest możliwy on-line (biletyna.pl) oraz godzinę przed wydarzeniami w kasie Ośrodka.

Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi.

Zwrot biletów indywidualnych jest możliwy najpóźniej na 3 dni przed datą imprezy.

Kasa czynna

Poniedziałek

11:00-19:00

Wtorek – Piątek

8:00-16:00
(przerwa 11:00 – 11:15)

Dane do faktury

Ośrodek Kultury
w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9
05 – 530 Góra Kalwaria

NIP: 123 107 73 97
Regon: 140351290

Numer konta: 97 8003 0003 2001 0007 9556 0002

faktury@kulturagk.pl

Zespół

Dyrektor

Dariusz Falana

d.falana@kulturagk.pl

Tworzy, muzykuje, sprawdza, pieczętuje, czyli chce mu się chcieć – jeszcze :-)

Główny księgowy

Krystyna Sak

k.sak@kulturagk.pl

tel. 519 163 236

Choć zawsze na obcasie to twardo stąpa po ziemi

Sekretariat/kasjer

Julia Sadowska

j.oldakowska@kulturagk.pl

tel. 503 928 337

Typowa ekstrawertyczka, przy tym niepoprawna optymistka. Zawsze uśmiechnięta, wesoła i życzliwa

Specjalista ds. finansowych

Weronika Joachimowicz

w.sibilska@kulturagk.pl

tel. 501 123 077

Kierownik administracji

Urszula Sawicka

u.sawicka@kulturagk.pl

tel. 501 123 091

Uosobienie serdeczności

Kierownik Edukacji Kulturalnej

Joanna Szewczyk

a.szewczyk@kulturagk.pl

tel. 501 123 078

Uśmiechnięta, kreatywna, potrafi ze wszystkiego zrobić dzieło sztuki

Kierownik Działu Organizacji Imprez

Christian Broniarz

ch.broniarz@kulturagk.pl

tel. 501 123 076

Muzyk, aktor, artysta, filantrop

Specjalistka ds. dziedzictwa i rewitalizacji

Beata Polaczyńska

Specjalista ds. promocji i marketingu

Monika Zacharkiewicz

m.zacharkiewicz@kulturagk.pl

tel. 503 928 245

Urodzona mediatorka

Instruktor Edukacji Filmowej

Agata Korczak

a.korczak@kulturagk.pl

tel. 533 503 092

Pogodna melomanka, lubi dobre kino

Realizator dźwięku

Piotr Wąsik

p.wasik@kulturagk.pl

Śmiga jak błyskawica po scenie i po ulicach

Dział Promocji

Kacper Dobkowski

k.dobkowski@kulturagk.pl

tel. 519 163 242

Lekkie pióro, ciężkie brzmienia

Dział Organizacji Imprez

Kuba Budyta

k.budyta@kulturagk.pl

tel. 690 206 084

"Przywitali mnie z uśmiechem, pożegnają mnie brawami"

Dział Organizacji Imprez

Jakub Dobkowski

j.dobkowski@kulturagk.pl

tel. 506 241 895

W zespole Ośrodka Kultury odnajduje się tak samo dobrze jak na scenie

Instruktor rysunku

Marek Łukasik

Instruktor

Arkadiusz Orliński

Dział administracyjny

Marta Markiewicz

Dział administracyjny

Iwona Marczak

Dział administracyjny

Anna Dwornik

Dział administracyjny

Iwona Zawadzka

Dział administracyjny

Tetyana Kuvykina

Dział administracyjny

Bartosz Dziurny

-Ja nie zrobię? Potrzymaj mi kawę

Archiwistka

Małgorzata Szóstkiewicz

Inspektor danych osobowych

Tomasz Szwed

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9
05-530 Góra Kalwaria

Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku

Plac Tysiąclecia
05-530 Czersk

Pracownia modelarni

ul. Pijarska 1a
05-530 Góra Kalwaria