Ładowanie Wydarzenia

Tango Jazz Project | koncert

sobota

20:00

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9

  • To wydarzenie minęło.
Cena: 40zł

Informacja o odwołaniu koncertu

Z przykrością informujemy, że koncert zaplanowany na 25 maja jest odwołany z powodu małej liczby osób zainteresowanych. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i poniżej przedstawiamy zasady zwrotu pieniędzy za bilety.

 

Bilety kupione przez internet (biletyna.pl)
W celu otrzymania zwrotu, prosimy o kontakt mailowy: zwroty@biletyna.pl bądź telefoniczny 669 895 798.

 

Bilety papierowe kupione w kasie Ośrodka Kultury
Zwrot pieniędzy przysługuje na podstawie paragonu i biletu, które należy okazać w kasie Ośrodka Kultury.

 

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

 

——-

 

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 25 maja (sobota) o godzinie 20.00 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

Co usłyszyszymy?
Tango Jazz Project to projekt, który na nowo definiuje tango, splatając je z jazzem. Na czele zespołu stoi Wiesław Prządka, wirtuoz akordeonu i bandoneonu. Prządka od lat jest zafascynowany dziełami Astora Piazzolli, pioniera stylu tango nuevo, którego kompozycje są fundamentem repertuaru zespołu.

Astor Piazzolla, tworząc tango nuevo, współpracował z wybitnymi amerykańskimi muzykami jazzowymi, takimi jak Gerry Mulligan i Gary Burton. Dzisiaj Wiesław Prządka kontynuuje tę tradycję, zapraszając do współpracy czołowych polskich jazzmanów.

Podczas koncertu usłyszysz znane motywy z filmu „Ostatnie Tango w Paryżu” oraz inne kompozycje Piazzolli, wszystko w oryginalnych aranżacjach zespołu, które są prawdziwą ucztą dla miłośników muzyki.

Kto wystąpi?
Obok Wiesława Prządki na scenie pojawią się:

  • Piotr Baron – saksofony, którego obecność może być szczególnie interesująca dla lokalnej publiczności, znającej go z występów na JazZamku w Czersku oraz z koncertu Classica Calvaria.
  • Dominik Bukowski – wibrafon
  • Zbigniew Wrombel – kontrabas
  • Rafał Karasiewicz – fortepian

Dlaczego warto przyjść?
Koncerty Tango Jazz Project są pełne nie tylko wirtuozerii instrumentalnej, ale i głębokich emocji. To zaskakujące zestawienie instrumentów i oryginalne brzmienia zapewnią niezapomniane wrażenia każdemu, kto kocha muzykę pełną pasji. Koncerty TANGO JAZZ PROJECT na długo pozostają w sercach słuchaczy.

Bilety
Bilety w cenie 40 zł dostępne są w sprzedaży w kasie Ośrodka Kultury oraz online.

____________________

🗣️ Chcecie być na bieżąco z wydarzeniami, które organizujemy?

Proponujemy nasz bezpłatny  newsletter.

Zapisz się,  a nic Cię nie ominie. Można go też przesłać rodzinie i znajomym.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie, tam zawsze są świeże informacje o naszych wydarzeniach przez nas organizowanych.