Ładowanie Wydarzenia

Niezwykli jak Jan Kiepura | Mazowiecki Teatr Muzyczny

niedziela

17:00

25 lutego, w przeddzień 354. rocznicy nadania praw miejskich Górze Kalwarii, zapraszamy na koncert ,,Niezwykli jak Jan Kiepura’’ w wykonaniu laureatów Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury przyznawanych przez Mazowiecki Teatr Muzyczny.

Ze sceny popłyną najpiękniejsze utwory operowe, operetkowe i musicalowe, zobaczymy wybitnych tancerzy.

– Podczas Koncertu wystąpią najlepsi z najlepszych. Artyści, którzy zachwycają, zaskakują i wzruszają, a jednocześnie jako zdobywcy Statuetki Jana Kiepury, stają się ambasadorami naszego teatru i Mazowsza w Polsce i na świecie – mówi Iwona Wujastyk Dyrektor Teatru i prowadząca koncertowy wieczór.

Soliści:

– Grażyna Brodzińska – laureatka Nagrody specjalnej za całokształ pracy artystycznej, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Operetki
Stanislav Kuflyuk  – zdobywca statuetki w kategorii Najlepszy śpiewak
Anna Lasota – pierwsza w historii nagrody zdobywczyni statuetki w kategorii Najlepsza wokalistka musicalowa
– Marcin Januszkiewcz – Najlepszy wokalista musicalowy
oraz
– tancerze z Kieleckiego Teatru Tańca – Małgorzata Kowalska oraz Mateusz Wróblewski – laureaci w kategorii najlepsi tancerze (pozostałe formy taneczne).

Zagra Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Meastro Bernarda Chmielarza. Koncert poprowadzą Iwona Wujastyk i Ryszard Rembiszewski.

 

Po odbiór bezpłatnych wejściówek prosimy zgłaszać się w dniu koncertu od 14.00 w hali OSiR (ul. Białka 7).

Liczba miejsc ograniczona.

——
Koncert Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury odbędzie się w ramach Jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego w 2024 r.

____________________

🗣️ Chcecie być na bieżąco z wydarzeniami, które organizujemy?

Proponujemy nasz bezpłatny  newsletter.

Zapisz się,  a nic Cię nie ominie. Można go też przesłać rodzinie i znajomym.

 

Jeśli jeszcze nie śledzisz nas Instagramie i Facebooku, a chcesz być na bieżąco, koniecznie to nadrób, tam zawsze są świeże informacje o naszych wydarzeniach przez nas organizowanych.