Ładowanie Wydarzenia

Chór Coniew obchodzi swoje 35-lecie

niedziela

16:00

  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na jubileusz 35-lecia chóru „Coniew”.

Na scenie Ośrodka Kultury wystąpią nie tylko doświadczeni artyści chóru Coniew, ale również młodzi, utalentowani adepci studia piosenki.

Po koncertach serdecznie zapraszamy na poczęstunek, przy którym będzie okazja do porozmawiania i podzielenia się wrażeniami.

———-

5 listopada (niedziela)
godz. 16.00
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

——

CHÓR CONIEW
powstał w 1988 roku z okazji 70. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Jego założycielami byli Andrzej Skuciński i Marianna Skucińska, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Coniewie.

Chór prezentuje różnorodny repertuar, w tym pieśni patriotyczne, religijne, ludowe i biesiadne. Rozpoczął swoją działalność w Coniewie, a obecnie działa w ramach Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii pod kierunkiem instruktora Bogdana Szewczyka.

Chór Coniew ma na swoim koncie wiele wystąpień zarówno w kraju, jak i za granicą. Od lat wzbogaca różnego rodzaju uroczystości swoimi występami, nadając im wyjątkową oprawę muzyczną. Jednym z wyjątkowych momentów jest jego obecność na inauguracjach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas których wykonuje hymn studencki 'Gaudeamus’.

 

 

____________________

Chcecie być na bieżąco z wydarzeniami, które organizujemy?

Proponujemy nasz bezpłatny  newsletter, zapiszcie się,  a nic Was nie ominie. Można go też przesłać rodzinie i znajomym.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie, tam zawsze są świeże informacje o naszych wydarzeniach przez nas organizowanych.