Warsztaty

Kultura myśli technicznej

ROBOTYKA
Budujemy, konstruujemy, programujemy i wprawiamy w ruch roboty z klocków lego. Używamy klocków LEGO Education WEDO 2.0 Zajęcia są praktycznymi warsztatami. Rozwijają kreatywność, zdolności manualne, umiejętności techniczne, uczą pracy w grupie oraz wspierają edukację matematyczną.
Zajęcia w grupach wiekowych.

PROGRAMOWANIE PHOTON
Mali Odkrywcy zaczynają programować z robotem PHOTON. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie robot edukacyjny na rynku. Photon rozwija się razem z dzieckiem. Dzieci pomagają mu nauczyć się wszystkiego od podstaw: kierunków, kolorów, reagowania na bodźce. Robot edukacyjny stymuluje rozwój dzieci, nie tylko w obszarze poznawczym i społecznym ale również umożliwia realizację treści podstawy programowej. Zajęcia w grupach wiekowych.

EKSPERYMENTY
Pokazy naukowe dzięki, którym dzieci poznają sekrety otaczającego świata. Poznają zawód detektywa, zetną się z cieczą -195 °C, zobaczą świat, którego nie widać gołym okiem, doświadczą niewidzialnej siły fal elektromagnetycznych, przebiją balon, który nie pęka, wezmą udział w zajęciach elektrostatyki, na których włosy dosłownie stają dęba. Zajęcia w grupach wiekowych.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w cyklu mieszanym. W jednym tygodniu zajęcia eksperymentalne+ programowanie, w drugim robotyka.

Instruktor

Szymon Krupa

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Cybernetyki w Warszawie z doświadczeniem pedagogicznym, pasjonat nauk ścisłych

180 zł/miesiąc

Wpłaty za zajęcia przez strefę zajęć (PayU) bądź na
nr konta: 97 8003 0003 2001 0007 9556 0002

Pracownia artystyczna

Dominikańska 14/18

Warsztaty