Ładowanie Wydarzenia

Kino letnie przy wieży | „Bracia ze stali”

piątek

20:30

Wieża Strażacka

ul. Księdza Sajny 14

Cena: Free

2 sierpnia spotykamy się przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha, aby wspólnie celebrować „połowinki” wakacji 😉 To nasze drugie podejście (pierwsze, spektakularnie pokrzyżowała nam burza)  aby na wielkim ekranie zobaczyć film „Bracia ze stali” – opartą na faktach historię braci Von Erich, którzy podbijali ring wrestlingowy w latach 80. To film pełen dramatów, rywalizacji i niezwykłych triumfów, który na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń.

 

Reżyser Sean Durkin, znany z thrillerów psychologicznych, oraz fantastyczna obsada – Zac Efron, Jeremy Allen White i Harris Dickinson – gwarantują, że nie zabraknie emocji. „Bracia ze stali” to film dla widzów powyżej 15 roku życia, a seans odbędzie się z polskim lektorem. Czas trwania: 130 minut.

 

Podczas seansu o Wasze podniebienia zadba ekipa z Mariano Pizza Foodtruck.

To już kolejny raz, kiedy wakacyjne kino plenerowe gości w Górze Kalwarii. Nasza tradycja rozpoczęła się w 2017 roku i od tego czasu każdy seans przyciąga coraz większą liczbę widzów. Niezapomniana atmosfera, wygodne leżaki i świetne filmy to nasza specjalność.

Wydarzenie na Facebooku

________________

🎥 To nie koniec filmowego wieczoru. Tego samego dnia (piątek, 2 sierpnia) o godz. 18.30 w  Kinie Uciecha odbędzie się pokaz  filmu dokumentalnego Ewy Ewart „Do ostatniej kropli” w ramach projektu – Flis Wisłą „Łączymy Polskę”.

Więcej o tym filmie na naszej stronie oraz w wydarzeniu na Facebooku.

 

Na oba filmy WSTĘP WOLNY‼️

________________

Nie zapomnijcie też zarezerwować sobie daty 30 sierpnia, kiedy to wspólnie pożegnamy wakacje kolejnym filmowym hitem – szczegóły ogłosimy wkrótce.

Przyjdźcie, zabierzcie znajomych i rodzinę, i spędźcie z nami niezapomniany wieczór. Wstęp wolny! Do zobaczenia 2 sierpnia!

________________

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, które organizujemy? Zapisz się na nasz newsletter, a nic Cię nie ominie.

Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie, tam zawsze są świeże informacje!

 

 

Partnerzy

Patroni medialni