Ładowanie Wydarzenia

GRAMY I ŚPIEWAMY DLA WAS | występy na zakończenie sekcji

niedziela

16:00

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9

Zapraszamy serdecznie na serię czerwcowych występów, przygotowanych przez adeptów sekcji artystycznych Ośrodka Kultury. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak rozwijają swoje talenty w różnych dziedzinach sztuki. Przed nami cztery różnorodne wydarzenia. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące każdego z nich:

 

🔸 2 czerwca,  godz. 16.00 – „Brzydkie kaczątko”

Na początek miesiąca, 2 czerwca o godzinie 16.00, zapraszamy na spektakl „Brzydkie kaczątko” w wykonaniu naszej grupy teatralno-lalkarskiej. Ta klasyczna opowieść Hansa Christiana Andersena w nowoczesnej aranżacji na pewno zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych widzów.

 

🔸12 czerwca, godz. 19.00 – Koncert ogniska muzycznego

12 czerwca o godzinie 19.00 odbędzie się koncert ogniska muzycznego. Młodzi muzycy zaprezentują swoje umiejętności, grając zarówno utwory klasyczne, jak i współczesne. To świetna okazja, aby posłuchać talentów, które rozwijają się w naszym ośrodku.

 

🔸 18 czerwca, godz. 19.00 – Zakończenie zajęć teatralnych „Czerwone Parasole”

18 czerwca o godzinie 19.00 zapraszamy na spektakl „Czerwone Parasole”, który będzie zwieńczeniem zajęć teatralnych. Przedstawienie przygotowane przez naszych młodych aktorów z pewnością dostarczy wielu emocji i wzruszeń.

 

🔸 19 czerwca, godz. 19.30 – Koncert studia piosenki

Na zakończenie, 19 czerwca o godzinie 19.30, odbędzie się koncert studia piosenki. Wystąpią nasi zdolni wokaliści, prezentując różnorodny repertuar – od piosenek klasycznych po współczesne hity. To wieczór pełen muzycznych niespodzianek i wspaniałych głosów.

Nie przegapcie tych wyjątkowych wydarzeń! Do zobaczenia!
Wstęp wolny

____________________

🗣️ Chcecie być na bieżąco z wydarzeniami, które organizujemy?

Proponujemy nasz bezpłatny  newsletter.

Zapisz się,  a nic Cię nie ominie. Można go też przesłać rodzinie i znajomym.

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie, tam zawsze są świeże informacje o naszych wydarzeniach przez nas organizowanych.