Warsztaty

Zajęcia fotograficzne

Zdjęć nie robisz tylko przy pomocy aparatu fotograficznego. Podczas tworzenia fotografii przywołujesz wszystkie obrazy, jakie widziałeś, książki, jakie przeczytałeś, muzykę, jaką słyszałeś oraz ludzi, których kochałeś.
– Ansel Adams (fotograf)

Warsztaty fotograficzne, działające przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, to miejsce dla wszystkich, którzy lubią fotografować i chcą, aby ich zdjęcia były coraz lepsze, zarówno pod względem technicznym, jak i artystycznym.

Instruktorka

Justyna Kamińska

Fotografka, specjalizuje się w fotografii studyjnej. Najlepiej czuje się wykonując zdjęcia portretowe, produktowe i kulinarne, ale nie stroni od fotografowania natury i architektury. Od kilku lat prowadzi warsztaty fotograficzne działające przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii. Jest autorką i współautorką kilku wystaw fotograficznych m.in. „Góra Kalwaria. Miasto na planie krzyża”, „Kobieta z pasją”, „Portret kobiety”, „Zdjęcia jak malowane” (wraz z uczestnikami Warsztatów Fotograficznych). Jej zdjęcia ukazują się w wydawnictwach, takich jak: przewodniki, albumy, magazyny i kalendarze. Jest laureatką kilku konkursów fotograficznych m. in. „Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej”, „Rok rzeki Wisły”, „Tamara dziś”. Uczyła się w Akademii Fotografii w Warszawie, na kursach Fotografia cyfrowa i Photoshop. Stale szlifuje swój warsztat biorąc udział w szkoleniach i warsztatach związanych z tematyką fotografii i grafiki.

110 zł/miesiąc
zajęcia 2x w miesiącu

Wpłaty za zajęcia przez strefę zajęć (PaYu) bądź na
nr konta: 97 8003 0003 2001 0007 9556 0002

Warsztaty