Warsztaty

Warsztaty filmowe

Chcesz pokazać świat, tak jak Ty go widzisz? Opowiadać historię i tworzyć nową rzeczywistość? 

Lubisz oglądać filmy i chciałbyś poznać świat zza kamery? Marzy Ci się tworzenie treści na youtube czy tiktoku, ale nie wiesz jak się za to zabrać? 
Serdecznie zapraszamy na warsztaty filmowe w Ośrodku Kultury. 

Podczas zajęć uczestnicy poznają świat kina poprzez praktykę. Będą mieć okazję do wykazania się twórczym działaniem realizując własne filmy od A do Z (mając zapewniony sprzęt i wsparcie prowadzącego).Poznają technikę realizacji zdjęć, podstawy oświetlenia, nagrań dzwięku i montażu filmowego. 

Warsztat filmowy to również: 
-nauka planowania i rzetelności, 
-praca nad wyobraźnią i kreatywnością, 
-przestrzeń do praktycznego radzenia sobie z problemami (które na planie filmowym są codziennością) 

Uczestnicy dowiedzą się również jakie możliwości daje kamera, aparat czy telefon komórkowy, a także poznają platformy filmowe takie jak Tik Tok, You Tube czy Instagram i ich specyfikacje.

Instruktor

Kacper Dobkowski

Twórca, filmowiec freelancer z 6-letnim doświadczeniem, podpartym studiami w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku montażu filmowym. Bajkoterapeuta, z doświadczeniem prowadzenia warsztatów filmowych z młodzieżą z trudnych środowisk (m.in. w ognisku młodzieżowym TPD).

W wolnym czasie słucha muzyki (rapu, rocka i wielu innych), interesuje się człowiekiem (psychologią, pedagogiką, socjologią) i fotografią. Lubi ludzi, góry oraz wzajemną wymianę poglądów, myśli i perspektyw.

KOSZT: 50 zł / zajęcia

Wpłaty za zajęcia
nr konta: 97 8003 0003 2001 0007 9556 0002

Warsztaty