Warsztaty

Teatr Albocoś

Warsztaty pobudzają wyobraźnię, uwrażliwiają na sztukę, a przede wszystkim tworzą przestrzeń na kreowanie świadomości artystycznej i rozwijają umiejętności sceniczne. Mamy za sobą wiele spektakli, które cieszyły się dużą popularnością. Każdy, kto chce przeżyć wspaniałą przygodę z teatrem jest mile widziany. Dołącz do nas!

Zagraliśmy już dla Państwa:
2012 – „Kubusiowe co nieco” na podstawie książki „Kubuś Puchatek” A.A. Milne’a
2013 – spektal „8 kobiet” wg sztuki Roberta Thomasa, 
2014 – „Miłość Ci wszystko wypaczy”,
2015 – autorska adaptacja „Konopielki” Edwada Redlińskiego, czyli „Konopielnik”
2016 – „Serenada” wg sztuki Sławomira Mrożka
2018 – „Łysa śpiewaczka” wg antysztuki Eugene Ionesco
2019 – „Dobranocki dla dorosłych”
2020-2021 spektakl online w odcinkach na podstawie „Teatrzyku Zielona Gęś” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
2022-  spektakl z okazji 10. urodzin teatru Albocoś

Instruktor

Grzegorz Emanuel

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej   i Telewizyjnej w Łodzi. Człowiek – Orkiestra: aktor, reżyser teatralny, edukator kulturalny, filmowiec, fotograf. Występował w teatrach: Ochoty w Warszawie, Studyjnym w Łodzi, Studio w Warszawie, Lubuskim w Zielonej Górze, Polskim w Poznaniu, Na Woli w Warszawie. Odtwórca tytułowych ról w “Hamlecie” Szekspira, “Don Juanie” Moliera, “Królu Edypie” Sofoklesa. W Teatrze Polskim w Poznaniu reżyserował spektakl „Noc tuż przed lasami”. Asystent reżysera w spektaklu „Kordian”.

Filmografia aktora zawiera kilkadziesiąt tytułów filmowych, seriale telewizyjne i teatry telewizji.(„Jastrzębia mądrość”, „Superprodukcja”, „Rewers”, „Czas honoru”, „Doktor Halina”, „Ojciec Mateusz” i wiele innych)

Od roku 2000 związany edukacją teatralną i filmową – prowadzi amatorskie młodzieżowe zespoły teatralne i projekty filmowe.

Każdą wolną chwilę najchętniej spędza spacerując z aparatem fotograficznym wśród bagien   i łąk nad ukochaną Biebrzą. Owocem tych spacerów była wystawa fotograficzna „Jak dzika pszczoła miód”(2020), prezentowana również na zamku w Czersku.

60 zł/miesiąc

Wpłaty za zajęcia przez strefę zajęć (PayU) bądź na
nr konta: 97 8003 0003 2001 0007 9556 0002

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

ul. por. Jana Białka 9

Warsztaty