Aktualności

Głosuj na Warszawę

30.01.2023

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie European Best Destinations 2023. Na stronie konkursowej organizatora opublikowana została lista 21 miast i regionów, które startują w plebiscycie na najbardziej popularny kierunek turystyczny Europy w tym roku. 

Warszawa walczy o głosy  z takimi destynacjami jak Praga, Kopenhaga, Wiedeń, Ateny, Toledo lub Wyspa Rodos. Konkurencja jest bardzo silna więc musimy dołożyć wszelkich starań by znaleźć się w czołówce konkursu. 

Pochwalmy się przed całym światem, co mamy w Warszawie! Pokażmy wszelkie nasze atuty i zachęćmy do odwiedzenia naszego miasta! Dla Warszawy to ogromna szansa, aby wzmocnić swoją pozycję na arenie międzynarodowej i odbudować międzynarodowy ruch turystyczny po pandemicznych stratach, dodatkowo pogłębionych na skutek rosyjskiej inwazji na Ukrainę. 

Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę www.glosujnawarszawe.pl lub www.voteforwarsaw.pl, odszukać Warszawę na liście 21 destynacji i oddać na nią swój głos. Bez rejestracji czy skomplikowanych formularzy – cały proces trwa kilka sekund. Każdy uczestnik może oddać jeden głos dziennie aż do 10 lutego

Zachęcamy Państwa do publikowania postów namawiających do głosowania na Warszawę w swoich mediach społecznościowych, banerów na stronach internetowych i informacji w newsletterach. 

Wszelkie materiały graficzne możecie Państwo pobrać ze strony: https://bit.ly/3GqPyMl  W załączniku przesyłam także grafikę główną na media społecznościowe. Zachęcam do obserwowania oficjalnych profili Warszawy: https://www.facebook.com/Go2Warsaw/ i https://www.instagram.com/go2warsaw/

Liczy się każdy głos i mamy nadzieję, że pomożecie Państwo zdobyć nam ich jak najwięcej.

/ 1
Miniaturka zdjęcia dla